Tekbem Hakkımızda

Hakkımızda

Tekbem 1999 yılından beri çeşitli sektörde öncü firmalarda çalışan, genç ve dinamik bir ekip tarafından 2016 yılında kurulmuştur.  Şuanda İnşaat, Demir Çelik, Makine, Geri Dönüşüm, Akıllı Teknolojiler ve Enerji sektörlerinde Türk ve yabancı iş ortakları ile hizmet vermektedir.  Kısa süre içerisinde 10’dan fazla uluslararası şirket ile ortaklık başlatmış olan firmamız Türkiye, Ortadoğu, Rusya, Asya ve Avrupa’lı müşterilerine projelerinde çözümler sunmaktadır.

Misyonumuz

Tüm dünyada, müşterilerine uzun vadede fayda sağlayacak ürünlerin kullanımını ve yaygınlaştırılmasını sağlamak.

Vizyonumuz

İleri teknoloji, uzun ömürlü, verimli ve kullanımı kolay ürünler ile ekonomik, proje odaklı çözümler sunarak karşılıklı fayda sağlamak.

Değerlerimiz

Özveri

Projeleriniz henüz fikir aşamasında iken devreye giren Tekbem, projelerinizin gereksinimlerini ve standartlarınızı karşılamak için gerekli her türlü desteği verir.  Tüm projeniz boyunca tasarım, malzeme,  ekipman tedariki, yapım ve uygulama aşamalarında sizler için katma değer oluşturan firmamız, uygun maliyetli ve yüksek kaliteye sahip çözüm ve hizmetler sunar.

Hizmet

Tekbem, iş ortakları ile birlikte projelerinizin fikir aşamasından, uygulama aşamasına ve daha sonrasına uzanan tamamen entegre bir takip sistemi uygular.  Temel önceliğimiz iş ortaklarımız ile birlikte, müşterilerimizin ve pazarın şartlarını gözeterek, müşterilerimize en uygun çözümleri sunmaktır.

Tecrübe

Tekbem yenilikleri ve gelişmeleri takip eden deneyimli bir ekibe sahiptir.  İş ortaklarıyla birlikte dünyanın çeşitli bölgelerindeki müşterilerine hizmet veren firmamız, tasarım ve uygulama esnasında istisnai çözümler üretme konusunda ispatlanmış kabiliyet ve tecrübeye sahiptir.

Kalite

Tasarım aşamasından uygulama sonuna kadar kalite standartlarından ödün vermeyen Tekbem’in tüm malzeme ve ekipmanları standartlara uygun olarak tasarlanır, üretilir ve test edilir. Uygulama sırasında detaylara gösterdiği özen, bütünlük ve sağladığı hizmetlerin birleşimi Tekbem’in önemli projelerde tercih edilmesini sağlamaktadır.

Firmamız ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizden Haberler

İtalyan iş ortağımız GI-DA ile birlikte İtalya’nın Rimini kentinde Kasım ayında gerçekleştirilen geri dönüşüm fuarı ECOMONDO’ya katıldık.

Fuarda çok büyük bir ilgi ile karşılaşan GI-DA ‘nın şarjlı ürünleri ziyaretçilerinden olumlu tepkiler aldı.

 

Fuar’dan detaylı görüntüler için albümümüze göz atabilirsiniz.

Tamamlanan Projelerimiz

Yavuz Sultan Selim Köprüsünde temizlik – bakım işleri alan firmamız, yüzeysel korozyon oluşan ürünlerin temizlik, bakım ve koruma işlemlerini tamamlamıştır.

 

Çalışmamızla ilgili detaylı görüntüler için albüme göz atabilirsiniz.

error: