Tekbem İş Ortakları Banner

İş Ortaklarımız

Tekbem, yerli ve yabancı iş ortakları ile birlikte yurt içinde ve yurt dışında müşterilerine en uygun çözümü, uygun fiyata sunmaya çalışmaktadır. Bu bağlamda birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızdan bazılarını aşağıda bilginize sunarız.

Tekbem - GiDA Logo

GI-DA ‘nın hedefi, 25 yıldan uzun bir süredir müşterilerine ve ihtiyaçlarına özel çözümler sunmaktır. Manyetik sistem ihtiyaçları firmalar için hiçbir zaman standart olmamıştır. Çalışma koşulları, yerleri, kullanılacağı alan, monte edileceği sistem gibi bir çok değişken ile birlikte firmaların ihtiyaçları her zaman farklılık göstermiştir. Uzun zamandır GI-DA, farklılık gösteren ihtiyaçlarınıza yorulmadan ve zevkle destek sunan ve Ar-ge çalışmalarına önem vererek piyasadaki yeniliklere yön veren bir firma olmuştur.

 

Daha fazla bilgi için firmanın web sitesini ziyaret edebilir veya bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Tekbem - Verco Logo

1985 yılından beri faaliyet gösteren VERCO, 2000 yılından itibaren geri dönüşüm sektörüne de ürünler üretmeye başlamıştır. Demir Çelik, Madencilik, İnşaat gibi sektörlerde kullanılmak üzere mobil kesme makasları, mobil yıkım ekipmanları ve ekskavatör kovaları ve bunların aşınma parçalarını üretmektedir. VERCO uzun yıllardır aynı sektörde benzer ürünler üretmenin verdiği deneyim ve Ar-Ge yatırımları ile müşterilerine kaliteli ve inovatif ürünler sunmaktadır.

 

Daha fazla bilgi için firmanın web sitesini ziyaret edebilir veya bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İş ortaklarımız ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİZDEN HABERLER

İtalyan iş ortağımız GI-DA ile birlikte İtalya’nın Rimini kentinde Kasım ayında gerçekleştirilen geri dönüşüm fuarı ECOMONDO’ya katıldık.

Fuarda çok büyük bir ilgi ile karşılaşan GI-DA ‘nın şarjlı ürünleri ziyaretçilerinden olumlu tepkiler aldı.

 

Fuar’dan detaylı görüntüler için albümümüze göz atabilirsiniz.

Tamamlanan Projelerimiz

Yavuz Sultan Selim Köprüsünde temizlik – bakım işleri alan firmamız, yüzeysel korozyon oluşan ürünlerin temizlik, bakım ve koruma işlemlerini tamamlamıştır.

Çalışmamızla ilgili detaylı görüntüler için albüme göz atabilirsiniz.

error: